Кошик
153 відгуків

Обприскувачі

Всім садівникам, працівникам фермерських і селянських господарств, а також професійним озеленювачам і працівникам по догляду за садово-парковими зонами наш магазин пропонує відвідати розділ Обприскувачі. В цьому розділі нашого електронного каталога, Ви зможете ознайомитися з технічними характеристиками і параметрами, а також почитати докладний опис до такої безсумнівно корисної і є ємної садової техніки, як обприскувачі. До того ж на нашому сайті представлені фотографії і зображення всіх пропонованих моделей.

Оприскувачі для саду поділяються на 3 типи відповідно до джерела живлення:

·         ручний (працює від фізичної сили, що прикладається оператором)

·         бензиновий (працює на двигуні внутрішнього згоряння)

·         обпріскувач акумуляторний (бере енергію від спеціальної батареї-акумулятора).

Якщо Вам необхідно часто проводити зрошення водою або добривом значних за розміром ділянок або, наприклад, великих виноградників, то доречно буде купити обпріскувач ранцевий. Така модифікація обприскувача дозволяє зняти навантаження з рук і без втоми працювати тривалий період часу.

Обпріскувач для саду та городу допоможе в найкоротші терміни провести обприскування і рідкими хімікати, і хімікатами в порошковому вигляді. Без особливих зусиль можна зробити навіть саму масштабну роботу по боротьбі з шкідливими комахами, а також окропити спеціальними добривами рослини, чагарники і дерева для профілактики їх здоров'я. Обпріскувач купити в Україні можна в інтернет-магазині «Агросад»

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner