Кошик
154 відгуків

Агроволокно, агротканина, плівка поліетиленова, аксесуари

Сучасне землеробство складно уявити без укривного і мульчуючого матеріалу, який уявлень трьома основними різновидами: агротекстиль, агроволокно і агротканина. Різний нетканий матеріал і кріпильні комплектуючі включені в асортимент нашого магазину за доступними цінами. Щоб вибрати, досить заглянути в наш каталог на сайті.

Нетканий агротекстиль або агроволокно
Нетканий агротекстиль є поліефірні волокна, сплетені в легкий, екологічний склад. Він використовується для обмеження зростання бур'бур'янів, запобігання змішування мульчі і гумусу, допомагає уникнути замулювання грунту. При цьому до коріння рослин вільно проникають добрива, інсектициди й гербіциди, а також волога.

 

Агроволокно виконано зі спеціального нетканого складу - спанбонд, який отримують шляхом переплетення синтетичних волокон. Волокно з першої своєї появи завоювало серця фермерів, завдяки безперечних переваг: запобігання рослин від надлишкового ультрафіолету, заморозків, сильного дощу, а також шкідників - птахів, комах - блішки, попелиці, жуків і інших.

Агротекстиль і агроволокно дозволяють продовжити вегетативний період у максимально сприятливих умовах, підвищуючи врожайність і смакові якості овочів, ягід і зелені.


Агротканина і кріпильні матеріали

Агротканина - це поліпропіленовий матеріал. Він ефективно мульчує грунт на відкритих і закритих ділянках, зберігає необхідну вологість грунту, оберігає грядки від бур'янів. Агротканина, як і інші агроиатеріали, дуже легка і проста в застосуванні, а також транспортуванні, може використовуватися до 10 років.

Кріпильні матеріали застосовуються для фіксації агротканини на грунті або мінітеплицях. Ми пропонуємо шпильки різної форми, для кріплення полотна в грунт. Особливо нерівній поверхності, кріпильні матеріали дозволять надійно утримувати полотно на місці при вітрі або опадах.

Компанія «Агросад» - ми допоможемо вам збільшити врожайність!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner