Кошик
153 відгуків

Крапельне зрошення

Сучасне крапельне зрошення набираює популярність, завдяки економічності витрати води і простоті використання систем. У нашому магазині є все, щоб ви змогли створити сучасний зрошувальний комплекс: стрічки, шланги, фітинги і багато іншого.

Функціональні системи крапельного зрошення

Ми реалізуємо перевірені часом системи крапельного зрошення. У нашому каталозі представлене готове обладнання, а також багато чисельні комплектуючі, з яких можна зібрати систему для різноманітних ділянок: грядок, клумб, газонів, городів, теплиць  та ін.

Конструкція крапельного зрошення представляє собою набір різноманітних трубок з отворами, скрізь які вода виходить з потрібним тиском, витратою та іншими параметрами, необхідними для якісного поливу рослин.

Труби, фільтри, стрічки, фурнітура та інше обладнання

Для того щоб змонтувати повноцінний полив, необхідні комплектуючі: труби, стрічки, зєднувальні елементи-фітинги. У нашому каталозі зібранні товари, які дозволяють відтворити  різноманітні види розбризкування води:

  • Крапельні трубки – багаторічні, виготовленні із поліетилену, з емітерами різного водо виливу. Не піддаються корозії і ультрафіолетовому випромінюванню . Використовуються для поливу садів, кущів, квітників;
  • Стрічка-туман – для мікрокрапельного поливу. Забезпечує поверхневий рівномірний полив будь-якої величини;
  • Фітинги – стартери, заглушки, трійники, коліна та інші елементи, які з'єднання єднують окремі частини трубок в єдиний механізм. Дозволяють перекривати воду, зменшувати тиск, монтувати різну протяжність систем.

Компанія «АГРОСАД» - надійний полив гарний врожай!    

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner