Кошик
153 відгуків

Зубчата фурнітура для трубки

Поліетиленові фітинги зубчаті

Перевагами поліетиленових фітингів являється простота монтування. Трійники, коліна, з'єднування, адаптери і крани володіють своєрідними «зубчиками», за рахунок яких міцно фіксують між собою елементи трубопроводу. Не дивлячись на простий процес установки, утворенні з'єднання не відрізняються надійністю і довговічністю.

Перевагою комплектуючих також являється стійкість до корозійних процесів. Гладенька внутрішня поверхня  забезпечує відмінний прохід води, а також перешкоджає накопичення бруду.

Трійники, коліна, з'єднання роз'єднувачі, адаптери

Перед установкою поліетиленових трійників, колін, з’єднувачів, адаптерів не потрібно виконувати підготовчу обробку труб і фітингів. Зубчатий елемент повністю готовий до застосування, що дозволяє виконати монтаж швидко і без додаткових зусиль.

Зрозуміти, що з’єднання виконано  вірно, можна по положенню трубки відносно фітинга. Використовувати комплектуючі зможуть не тільки професіонали, але й звичайні користувачі.

Строк експлуатації виробів необмежений, що дозволяє суттєво заощадити на придбані обладнання. Продукція стійка до хімічних препаратів, добрив, а також несприятливих кліматичних умов.

Каталог фітингів різноманітних типорозмірів дозволить з легкістю вибрати екземпляри для монтування труб різних діаметрів.

Крани і зубчаті поліетиленові фітинги

Не дивлячись на досить низьку вартість, крани відрізняються міцністю і довговічністю. Як трійники і  коліна, з’єднувачі, адаптери та інші зубчаті фітинги, вироби стійкі до механічних деформацій. Продукція відмінно витримує вплив УФ- випромінювання, за рахунок чого протягом багатьох років зберігає цілісність.

Крани й інші комплектуючі до систем поливу доступні в інтернет-магазині за помірною вартістю. Продукція реалізується оптом і в роздріб.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner