Кошик
154 відгуків

Агроволокно

Синтетичний матеріал, який створює оптимальне середовище для розвитку рослин - це агроволокно. Ми реалізуємо його у рулонах або пачках. Вибір нашого каталогу вражає: біле, чорне, чорно-біле всілякої щільності волокон:17 г / м2, 19 г / м2, 23 г / м2, 30 г / м2, 40 г / м2, 50 г / м2. Воно може можуть застосовуватися протягом декількох років не втрачаючи своїх якостей.

Агроволокно в рулонах і пачках
Спосіб реалізації агроволокна різний - у рулонах або пачках. Пакування відрізняються різними показниками:

  • Шириною полотна;
  • Щільністю полотна ;
  • Вартістю.

Агроволокно в рулонах вигідніше купувати оптовим покупцям - для подальшої реалізації або власникам великих сільськогосподарських угідь, овочевих господарств і ферм, які мають значні площі під рослинами. Пачки підійдуть власникам невеликих грядок.

Біле агроволокно 17 г / м2, 19 г / м2, 23 г / м2, 30 г / м2, 40 г / м2, 50 г / м2

Чорне та чорно-біле агроволкно 50 г / м2


У нашому каталозі можна вибрати чорне і біле волокно, різної щільності -17 г / м2, 19 г / м2, 23 г / м2,  30 г / м2, 40 г / м2, 50 г / м2. Матеріал можна застосовувати у відкритому ґрунті або в теплицях, парниках і зимових садах.

Поліефірна тканина двох кольорів використовується для різних цілей:

  • біла - виготовлена з спанбонд, використовується для укриття розсади або рослин. Вона пропускає повітря, вологу і сонячне світло, створюючи мікроклімат, відповідний для зростання і дозрівання рослин. Тканина оберігає від прямих променів сонця, розсіюючи світло, морозу і заморозків на ґрунті (до -5 або -10 ° С), граду, птахів і комах-шкідників;
  • чорна - використовується для укриття ґрунту. Охороняє грунт від пересушування, вивітрювання, розтріскування. Пропускає вологу, тепло, але стримує проникнення сонячного світла, перешкоджаючи заростання грядок бур'янами.

Використання тканин різної щільності - 30 г / м2, 40 г / м2, 50 г / м2 дозволяє отримувати врожай раніше на 10-14 днів, економити воду і засоби на боротьбу зі шкідниками!

Компанія «Агросад» - сучасні засоби для грунту!

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner