Кошик
154 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Системи внесення добрив

У системи крапельного зрошення нерідко вмонтовують системи для внесення добрив. Вони влаштовані таким чином, щоб одночасно з поливом вносити поживні речовини безпосередньо під корінь рослини. У нашому магазині покупців чекають всі необхідні комплектуючі для створення механізма підживлення (фертигації) : інжектори, байпаси, комплект зі шлангами.

Переваги систем для внесення добрив

Спеціальні хелатні добрива можна вносити через системи внесення добрив. Ви зможете не тільки поливати свої грядки і насадження, але і вносити необхідні корисні речовини. Ця система травня ряд переваг:

·         Дозволяє вносити підживлення безпосередньо під корінь рослини;

·         Дає можливість максимально точно розрахувати дозу;

·         Добрива потрапляють у вологий грунт, що найбільш сприятливо для їх всмоктування.

Системи внесення добрив можуть монтуватись окремо, або підключатись до загальної системи зрошення, через систему  фітингів і кранів.

Все для монтування: інжектори, байпаси, комплект

·         Інжектор (трубка вентурі) – пристрій, через який надходять добрива до системи зрошення. Всмоктування відбувається за рахунок різниці тисків на вході і виході інжектора. Мінімальна різниця тиску 0,5 бар.

·         Байпас -  обвідний трубопровід, використовується для врізки інжектора паралельно магістральній трубі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner