Кошик
154 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Фільтри, манометри, редуктори

Крапельне зрошення – ефективний і економічний метод зрошення сільськогосподарських культур. Альо до організації системи потрібно підходить з розумом – вода, яка надходить до системи, повинна бути очищена фільтрами, а тиск води повинно бути стабільним. В даному розділі представлені сітчасті та дискові фільтри, редуктори тиску води, манометри. Всі товари відповідають стандартам якості. Спеціалісти компанії допоможуть вибрати потрібне обладнання.

Сітчаті і дискові фільтри

Фільтр – не просто бажаний, а обов'язковий елемент крапельного зрошення. Для зрошення зазвичай використовують воду із найближчих водойм. Вона має багато домішок, які будуть відкладатись на стінках трубок і комплектуючих, поступово знижуючи ефективність поливу, а з часом зовсім може призвести до поломок.

Типи фільтрів:

·         Сітчаті, використовуються для води з невисоким вмістом неорганічних включень. Фільтруючий елемент – сітка;

·         Дискові – забезпечують більш глибоку фільтрацію. Видаляють органічні та неорганічні включення.

 

Редуктори тиску води

Такі пристрої встановлюються для стабілізації тиску води в системі поливу. Редуктор використовується, якщо тиск джерела подачі води перевищує, допустимі характеристики тиску системи поливу. У каталозі представлені регулятори тиску від 0,7 до 3,1 бар.

В асортименті  представлені якісні дискові та сітчаті фільтри, редуктори тиску води, манометри імпортного і вітчизняного виробників. Спеціалісти допоможуть підібрати потрібне обладнання. У каталозі є всі комплектуючі для створення ефективної системи крапельного зрошення.

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner