Кошик
154 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Фітинги для капельної стрічки

Широко представленні у нашому магазині з'єднання єднувальні елементи для крапельного зрошення здатні створити безвідмовну зрошувальну систему на будь-якій ділянці. Ми пропонуємо аграріям і садівникам фітинги – стартери без крана (з піджимом і резинкою), стартери з краном (з піджимом, резинкою і впаяною резинкою), трійники, коліна заглушки, крани різної модифікації – призначені для монтажу різних схем і з'єднання єднань.

Крани-стартери і трійники

Наш каталог містить моделі з'єднання єднань від різних перевірених вітчизняних і європейських виробників. Крани-стартери представлене наступними різновидами:

  • з піджимом – використовуються для з'єднання єднання з поливним шлангом.
  • з ущільнюючою резинкою – використовуються для з'єднання єднання з пластиковою трубою діаметром не менше 25 мм
  • з впаяною резинкою – використовується для з'єднання єднань з пластиковою трубою від 20 мм.  

Всі крани-стартери при виконанні правил установки не потребують додаткових зусиль і застосування герметиків – їх конструкція забезпечує відсутність протікань.

Трійники, представлені в каталозі, використовуються для створення розгалуженої системи поливу, підключення до існуючої системи або підключення додаткового обладнання. Трійники, заглушки, коліна виготовленні з якісного пластику.

З'роз'єднувачі  для крапельного поливу – фітинги

Фітинги дозволяють вам зібрати зрошувальну систему необхідної конфігурації – з відводами, декількома розгалуженнями, підключення обладнанням для крапельного зрошення. Всі моделі виконані з міцного пластикового матеріалу, з прижимними гайками або стартерами.

Перевагою з'єднання єднань для крапельного поливу являється простота їх монтажу – достатня зробити отвір в трубі або шланга , і з силою вставити туди фітинг. Доступна ціна комплектуючих  дасть змогу орієнтуватись тільки на параметри!

Компанія «Агросад» - монтаж поливу без зусиль!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner